אביבי מטבחים קרית אתא - רידיזיין מתחם העיצוב של הצפון

מעצבים מטבחים. מעצבים חוויות

משך יותר מחמישה עשורים שותפה חברת  ״אביבי מטבחים״ ביחד עם לקוחותיה בהטבעת חותם אישי על לב לבו של הבית – המטבח. בכל אחד מששת אולמות התצוגה המפוארים צוות המעצבים המקצועי שלנו ישמח להיות שותף בעיצוב המטבח שלכם ולתת את המענה הטוב ביותר לטעמכם, העדפותיכם, חלל המטבח והתקציב העומדים לרשותכם. הניסיון הרב שצברה החברה בעיצוב וייצור מטבחים לחברות הבנייה הגדולות בישראל, בשילוב סגנון עיצוב ייחודי ויחס חם, מאפשרים לנו לעצב יחד איתכם חוויה אישית, יחידה ומיוחדת.

קולקציית המטבחים שלנו, smart kitchen, היא קולקציה מהפכנית של מטבחים מעוצבים פונקציונלית המנצלים בצורה חכמה את שטח החלל הנתון ונותנתים פתרונות של עבודה ואחסון תוך כדי יצירת תחושה של מרחב וגודל.

״אביבי מטבחים״ נהנית מתנופת התרחבות מתמדת, החברה מספקת את עילית המטבחים הביתיים לחברות הבנייה הגדולות בישראל. ל״אביבי מטבחים״ שני מפעלים המעסיקים כ-350  עובדים מהמקצועיים ביותר בתחום. המפעל בבני דרום מהגדולים והמשוכללים בארץ, המשתרע על שטח של כ-10 דונם ובו אולם תצוגה המשקיף על תהליך העבודה, מהווה את המרכז הלוגיסטי של החברה, והמפעל בכרמיאל, המשתרע על כ-1,500 מ”ר ומייצג את ה״אני מאמין״ הירוק שלנו. המפעלים מצויידים במיטב המיכון הטכנולוגי מהמתקדמים בעולם והמאפשר להגיע לרמות הגימור הגבוהות ביותר תוך שימוש בחומרי גלם ופרזול איכותיים ושמירה קפדנית על הסביבה.

אנו בטוחים כי הבחירה ב”אביבי מטבחים” תסב לכם הנאה וביטחון לשנים ארוכות, ומזמינים אתכם להצטרף למסורת של 50 שנות עיצוב מטבחים ולעצב, יחד איתנו, את חוויות המחר שלכם. מוזמנים לבקר אותנו באולם תצוגה של אביבי מטבחים ברידיזיין קרית אתא.

צרו קשר

אמצעי התקשרות

טלפון בסניף: 072-3941215
מייל מנהל הסניף: shlomi@avivi.com
אתר החברה: avivi.com
ניווט לסניף

waze

שעת ייעוץ עם מעצב.ב פנים

בשביל החלטות עיצוביות שייסגרו לכם פינה

ezgif.com-webp-to-png.png

גלו על מבצעי REDESIGN לפני כולם

הצטרפו לתפוצה ואנו נודיע לכם על המבצעים השווים ביותר, הרבה לפני כולם.

ezgif.com-webp-to-png.png

Subscribe to our newsletter

Be the first to get exclusive offers and the latest news on our product directly in your inbox.