סניף חדש של עמינח חיפה הגיע! - רידיזיין מתחם העיצוב של הצפון

פתרונות שינה ואירוח

עמינח יוסדה בשנת 1932 על ידי אברהם שוורץ ז”ל כרפדיה קטנה ביפו. כעבור מספר שנים העסק התרחב ועבר מריפוד לעסק שמייצר מזרונים. דגש שעליו הקפידו במיוחד במשך כל השנים הוא השקעה בתחום המחקר והפיתוח. גם כיום עמינח משקיעה במחקר ופיתוח, שואפת תמיד למוצרים ברמת איכות הגבוהה ביותר. האמונה לפיה עובדים בעמינח היא שתמיד אפשר לשפר, תמיד אפשר להגיע למוצרים איכותיים ומתקדמים אף יותר.

מתחם המחקר, הפיתוח והייצור של עמינח ממוקם במושב ניר צבי, מתפרש על 30,000 מ״ר וכולל שישה מפעלים עצמאיים: מזרונים, קפיצים, עץ, מתכת, ספוג והרכבה.

לרשת חנויות עמינח פריסה רחבה בכל ישראל, ומספקות את פתרונות השינה המתקדמים ביותר מהנגב ועד הגליל. לחנויות אולמות תצוגה גדולים ורחבים בהם מוצגים מוצרים שונים המאפשרים חוויית קנייה אולטימטיבית. יועצי השינה בחנויות עברו כולם הכשרה נרחבת ויודעים לתת מענה לקהל הלקוחות לבחור את המזרון המושלם עבורם, כמו כן, גם להתאים את פתרונות האירוח והשינה הנכונים עבורם.

בחנויות עמינח נמכרים המותגים הבאים: עמינח, King Koil, ספפה, מיטה וחצי, סוויפלקס מערכות מתכווננות, Serta Masterpiece ועוד.
רשת רהיטים בפריסה ארצית 17 סניפים ברחבי הארץ בהם סניף חדש של עמינח ברידיזיין חיפה. מחירים אטרקטיביים – בלי פערי תיווך מהיבואן ישירות לצרכן, ניתן לבצע הזמנות מיוחדות לפי דרישת הלקוחות ברשותנו מפעל רהיטים שמייצר בבלעדיות לרשת שלנו.

צילום:
קינג אדוונס קרדיט ל: שי אדם
ספפה קרדיט ל: אורית אלפסי

צרו קשר

אמצעי התקשרות

waze

שעת ייעוץ עם מעצב.ב פנים

בשביל החלטות עיצוביות שייסגרו לכם פינה

ezgif.com-webp-to-png.png

גלו על מבצעי REDESIGN לפני כולם

הצטרפו לתפוצה ואנו נודיע לכם על המבצעים השווים ביותר, הרבה לפני כולם.

ezgif.com-webp-to-png.png

Subscribe to our newsletter

Be the first to get exclusive offers and the latest news on our product directly in your inbox.