קרן שנער - Redesign מתחם העיצוב של הצפון

קרן שנער מעצבת פנים

 

בית הוא המקום בו אנו מתעוררים, אליו אנחנו חוזרים , ובתוכו אנו מחפשים את החום, הנוחות, המשפחתיות והביתיות. לכל אחד יש את החלל/אזור האהוב עליו ואת הרהיט/אביזר ספציפי שעליו הוא מתרפק למול הטלוויזיה או למול איזה ספר טוב.

אני מאמינה כי תהליך התכנון והעיצוב משלב בתוכו הבנה של הצרכים והחלומות שלנו; וזאת בהתאם לגודל החלל והתקציב שלפיו ניתן להעניק עיצוב ייחודי, חלומי ופונקציונאלי. פרויקט מוצלח הוא פרויקט שמעמיד את בעלי הבית, המשרד או המסעדה במרכז, מבין את רצונותיהם ואורח חייהם ושואף להגיע לעיצוב נוח ואסתטי למען איכות חיים ואווירה הרמונית בחלל. עבורי כל פרויקט הוא מרגש ומסקרן כאחד, ומקבל את מלוא תשומת הלב וההשקעה בפרטים במטרה להיות קשובה לצרכים ולטעם האישי של הלקוח.

תהליך התכנון והעיצוב נעשה בהקשבה ומקצועיות רבה, וזאת תוך כדי שימת דגש על הפרטים הקטנים, המאוויים וכמובן התקציב: בניית קונספט עיצובי, תרגומו למציאות חיה, הכנת תכניות עבודה, בחירה ושילוב אנשי מקצוע, בחירת חומרי גמר ועד לחלל הסופי והמיוחל. 

לכם יש את החלום, לי יש את הידע – אז בואו נהפוך את החלום למציאות ביחד, כך שהחלל הנבחר יהיה החלל הנכון והאופטימלי בשבילכם.

זה מה שנוצר כאשר אסתטיקה וחומר נפגשים.

פרויקטים מובילים

שליחת הודעה לאדריכל

waze

שעת ייעוץ עם מעצב.ב פנים

בשביל החלטות עיצוביות שייסגרו לכם פינה

ezgif.com-webp-to-png.png

גלו על מבצעי REDESIGN לפני כולם

הצטרפו לתפוצה ואנו נודיע לכם על המבצעים השווים ביותר, הרבה לפני כולם.

ezgif.com-webp-to-png.png

Subscribe to our newsletter

Be the first to get exclusive offers and the latest news on our product directly in your inbox.